Beditom

 

 

› Aplikacja Garage Door Designer

Aplikacja Garage Door Designer

Prezentujemy nową aplikację GARAGE DOOR DESIGNER! Teraz Konfigurator Bram Garażowych dostępny na Twoim smartfonie.

Aplikacja firmy Beditom stworzona została w celu ułatwienia wyboru bramy garażowej tak, aby była jak najlepiej dopasowanej do wyglądu Państwa domu. Możliwość doboru modelu, koloru i struktury bramy pozwala zobaczyć, jak nasz dom zyska na estetyce po zamontowaniu nowoczesnej bramy segmentowej lub dwuskrzydłowej. Jest to pierwsze narzędzie umożliwiające wgranie własnego zdjęcia i przygotowanie wizualizacji bramy w wybranym budynku.

Przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika aplikacji Garage Door Designer pozwala na zastosowanie przykładowych prezentacji domów i wybór najbardziej przypominającego stylem elewacji domu klienta. Łatwość i przyjazność obsługi dotyczy też pracy nad wizualizacją bramy na własnym zdjęciu. Prosta i skuteczna aplikacja daje nie tylko możliwość wizualizacji, ale też wysyła nam email z plikiem, który zawiera efekt naszej konfiguracji.

Garage Door Designer stanowi również przydatne narzędzie przy ofertowaniu i sprzedaży bram. Po przeanalizowaniu interesujących Państwa wariantów, istnieje opcja wygenerowania zapytania ofertowego zawierającego wszystkie informacje niezbędne do wyceny. Gotowy plik może być zachowany w formie PDF lub przesłany do firmy Beditom.

Program ten już teraz można bezpłatnie pobrać z AppStore oraz GooglePlay.