Praca w firmie Beditom

Możesz z nami pracować. Obecnie szukamy osób na poniższe stanowiska:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.
  • Znajomość rynku stolarki otworowej mile widziana.
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w obsłudze klientów B2B.
  • Otwartość i komunikatywność, wysoka kultura osobista.
  • Zdolność do samodzielnej pracy i podejmowania decyzji.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Praktyczna znajomość produktów MS Office.

Obowiązki:
  • Rozwijanie sieci sprzedaży, pozyskiwanie punktów sprzedaży na podległym terenie.
  • Budowanie i utrzymanie długofalowych trwałych relacji biznesowych.
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.
  • Analiza rynku, cen i warunków handlowych firm konkurencyjnych.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie należącej do Grupy WIKĘD.
  • Szkolenia produktowe, handlowe i techniczne.
  • Praca w zgranym zespole dążącym do osiągnięcia wspólnych celów.
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.
  • Odpowiednie narzędzia do pracy.

Nawiążemy współpracę z EKIPAMI MONTERSKIMI bram przemysłowych, garażowych i automatyki do bram na terenie całego kraju.

Nawiążemy współpracę z FIRMAMI DEALERSKIMI na terenie kraju i zagranicą.

W przypadku osób fizycznych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą formularza z zaznaczeniem nazwy stanowiska oraz załączoną klauzulą:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO – Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, inna nazwa GDPR – General Data Protection Regulation) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”  Odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO – Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, inna nazwa GDPR – General Data Protection Regulation) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE