Dla domu

AUTOMATYCZNE BRAMY GARAŻOWE

 

Bramy automatyczne powstały dzięki partnerstwu pomiędzy Beditom i firmą niemiecką Berner, która od ponad 55 lat oferuje udoskonala napędy do bram garażowych.

Dzięki tej współpracy nasze bramy automatyczne posiadają unikatowe zalety. Ponadto jakość i niezawodność oraz najbardziej zaawansowana technologia to podstawowy powód, który zdecydował, aby nasze bramy automatyczne wyposażyć w automatykę Berner, produkowaną specjalnie do naszych bram garażowych.

Dzięki takiemu wyborowi klient otrzymuje produkt na najwyższym poziomie. Wszystkie elementy automatyki produkowane są w Niemczech, są starannie wyselekcjonowane,  testowane i dostosowane do naszych bram garażowych.

 

OBEJRZYJ FILM

Mocne argumenty

TECHNOLOGIA RADIOWA BI SURE

funkcja sprawdzenia pozycji bramy na pilocie.

Opracowany w 2013 systemu dwukierunkowej komunikacji radiowej BiSure, który jako pierwszy jest w stanie podać informację o stanie bramy. Zastosowana nowa generacja nadajników ręcznych o większym zasięgu, z zabezpieczeniem przesyłanych danych przed fałszerstwem oraz uproszczoną wymianą baterii wyznacza nowy kierunek na przyszłość.

 

APLIKACJA SECURE MOBILE

dzięki której można w prosty i intuicyjny sposób obsługiwać bezprzewodowe produkty firmy Beditom przez smartphona, tablet lub komputer.

Pozwala to na wygodne sterowanie bramami wjazdowymi, oświetleniem i innymi instalacjami jednym palcem z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

 

SYSTEM SZYNOWY O PODWYŻSZONEJ ODPORNOŚĆ NA WŁAMANIE,
jedyne takie rozwiązanie na rynku, opatentowane zabezpieczenie przed włamaniem.

Gdy tylko brama garażowa jest zamknięta, mechanizm ryglujący zaskakuje automatycznie w prowadnicę, co sprawia, że wyważenie bramy jest niemożliwe.

To wyjątkowe zabezpieczenie przed włamaniem jest mechaniczne i zawsze się sprawdza
– również w przypadku braku prądu.

 

MINIMALNE ZUŻYCIE ENERGII

Nasza nowa generacja napędów jest wyjątkowo energooszczędna. Zużycie energii wynosi w trybie czuwania 0,5 W, co znacznie obniża zużycie energii i efektywność kosztową na poziomie ok.4,3 zł rocznie. Napęd jest sprawny i gotowy do pracy 24 godziny na dobę – wystarczy naciśnięcie przycisku umieszczonego na pilocie aby uruchomić bramę.

 

FUNKCJA SZYBKIEGO PODNOSZENIA

Wbudowana funkcja otwiera bramę garażową nawet o 50% szybciej niż inne napędy. Oznacza to krótki czas oczekiwania oraz szybkie i bezpieczne wjeżdżanie i wyjeżdżanie do i z garażu.

 

WYGODNE I BEZPIECZNE

SKUTECZNE WYKRYWANIE PRZESZKÓD

CERTYFIKOWANE BEZPIECZEŃSTWO

OŚWIETLENIE LED

SZYNA Z PASKIEM ZĘBATYM LUB KULKOWYM

FUNKCJA SZYBKIEGO PODNOSZENIA

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE

W PEŁNI AUTOMATYCZNA REGULACJA SIŁY

FUNKCJA CZĘŚCIOWEGO OTWARCIA

PRZEJRZYSTE MENU

SOFT START I SOFT STOP

POBIERZ KATALOG