Beditom

 

 

› Segmentowe bramy garażowe

Segmentowe bramy garażowe

Atrakcyjny wygląd, szeroki wybór modeli i elementów wykończenia bram, możliwość lakierowania w pełnej kolorystyce RAL sprawia, że bramy Beditom są atrakcyjne w różnorodnych zastosowaniach architektonicznych, zarówno w nowych jak i remontowanych obiektach. Realizujemy również indywidualne projekty, których celem jest stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych elementów wykończenia. Bramy garażowe Beditom produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości. Bogata paleta klasycznych i modnych kolorów pozwala na dostosowanie naszych bram do każdej elewacji i stolarki okiennej zgodnie z wymaganiami i życzeniami Klienta. Oprócz barw standardowych wykonujemy bramy w dowolnym kolorze zgodnie z paletą RAL.

Proste i nowoczesne a zarazem nietuzinkowe, tak najlepiej można scharakteryzować bramy z szerokim przetłoczeniem. Bramy Oneline można wkomponować w każdą architekturę i zawsze osiągniemy ten sam rezultat - perfekcyjną kompozycję.

Bramy z wąskim przetłoczeniem to przede wszystkim idealnie rozłożony wzór przetłoczeń, który pasuje do każdego rozwiązania architektonicznego.

Brama wykonana z panela bez przetłoczeń kreuje nadzwyczajną atmosferę. Eleganckie i przestrzenne wzornictwo panela harmonijnie uzupełnia nowoczesną architekturę i podkreśli indywidualność Twojego domu.

Bramy z przetłoczeniami w kształcie kasetonów szczególnie dobrze prezentują się w garażach o dużych gabarytach i są perfekcyjnym rozwiązaniem gdy chcesz podkreślić klasyczną architekturę swojego domu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Drzwi w bramie

W każdej garażowej bramie Beditom możemy wykonać drzwi tzw "serwisowe" umożliwiające przejście przez bramę bez jej otwierania.

Dla bram garażowych:

  • drzwi serwisowe niskoprogowe z najazdem - próg ok 30 mm. (dla bram o szerokości do 5040 mm)
  • światło przejścia 840 mm