Beditom

› Praca w Beditomie

Praca w Beditomie

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Handlowiec ze znajomością języków obcych

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
- znajomość j. francuskiego, niemieckiego lub innego będzie dodatkowym atutem,
- doświadczenie na stanowisku handlowym,
- otwartość i komunikatywność,
- wysoka kultura osobista,
- sumienność i zaangażowanie w pracę,
- skuteczność w osiąganiu celów.

Obowiązki:
- pozyskiwanie oraz profesjonalna obsługa klientów polskich i zagranicznych,
- przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy z Klientami i monitorowanie sprzedaży,
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,
- bieżące nadzorowanie procesu realizacji zamówień,
- aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

Kierowca

Wymagania:
- aktualne prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
- bardzo wysoka kultura osobista,
- umiejętność organizacji własnej pracy,
- rzetelność i odpowiedzialność,
- dyspozycyjność,
- mile widziana własna działalność gospodarcza.

Obowiązki:
- dostawy towarów wg otrzymanych dokumentów.

Pracownik produkcji

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe,
- mile widziane doświadczenie w branży produkcji stolarki otworowej lub podobnej,
- obsługa sztaplarki,
- obsługa suwnicy,
- obsługa maszyn do produkcji stolarki otworowej,
- sumienność,
- zaangażowanie i motywacja do pracy,
- odpowiedzialność.

Obowiązki:
- praca przy produkcji bram, drzwi oraz sekcji przeszklonych.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@beditom.pl z zaznaczeniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz załączoną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)." Odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Poszukujemy także przedstawicieli regionalnych na terenie całego kraju.

Skontaktuj się z nami! --> kontakt@beditom.pl