Beditom


› Napędy do bram garażowych

Napędy do bram garażowych

Napędy do bram garażowych oferowane przez naszą firmę produkowane są przez renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem. Nowoczesne, sprawdzone i opatentowane rozwiązania zapewniają bardzo wysoką bezawaryjność. Atrakcyjne wzornictwo w połączeniu z zaawansowaną technologią tworzą komfort użytkowania bram Beditom.

Napęd do bramy garażowej Chamberlain LiftMaster LM50EV

Napęd do bramy garażowej jednego z największych na świecie producentów napędów do bram firmy Chamberlain. Europejski model LiftMaster LM50EV to znakomite połączenie sprawdzonych i ekonomicznych...

Napęd garażowy Somfy Dexxo Optimo

Napęd do bram garażowych o maksymalnej sile pociągowej 800 N. Znakomity dla bram o maksymalnej powierzchni do 7,5 m2. 5 lat gwarancji Somfy!

 

 

napęd do bramy garażowej - Somfy Dexxo Pro

Napęd do bram garażowych o maksymalnej sile pociągowej 1000 N. Znakomity dla bram o maksymalnej powierzchni do 10 m2. 5 lat gwarancji Somfy!

 

 


 

Marathon

Napędy serii Marathon SL to najwyższa jakość, niezawodność, komfort i bezpieczeństwo.

Sommer Duo

Doskonały napęd z unikalnym rozwiązaniem polegającym na rozdzieleniu sterownika z zasilaczem od silnika z szyną jezdną. Pozwala na uniknięcie konieczności instalacji gniazda zasilającego na suficie garażu. Ponadto...

Bez względu na panujące warunki atmosferyczne - mróz, deszcz, śnieg czy nawałnica na APERTO można zawsze polegać. Wystarczy nacisnąć przycisk i brama garażowa otwiera się szybko, cicho i niezawodnie.