Beditom

 

 

› Brama Automatyczna BEDITOM

Brama Automatyczna BEDITOM

Nowość! Brama Automatyczna BEDITOM

 

Idealne połączenie! Brama segmentowa Beditom i napęd niemieckiej firmy Berner to idealne rozwiązanie dla Twojego domu.
Brama automatyczna Beditom to połączenie wieloletniego doświadczenia, najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych z niemiecką precyzją.
Najwyższą jakość zapewniają wyselekcjonowane części, długotrwałe testy i staranna kontrola końcowa.

WYGODA I KOMFORT UŻYTKOWANIA
Dzięki bramie automatycznej Beditom już nigdy nie będziesz musiał otwierać bramy garażowej w niekorzystnych warunkach atmosferycznych ręcznie. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku i już można wjechać do oświetlonego garażu.

DOSKONAŁA IZOLACJA TERMICZNA

Bramy składają się z segmentów o grubości 40 mm wykonanych z podwójnej ocynkowanej blachy stalowej, wypełnionej bezfreonową pianką poliuretanową. Wyposażone są w system trwałych uszczelek umiejscowionych na całym obwodzie bramy oraz pomiędzy segmentami, które skutecznie chronią przed wiatrem, deszczem i chłodem.


UNIKALNE MECHANICZNE ZABEZPIECZENIE BRAMY PRZED WŁAMANIEM - tylko u nas!
Jedyna w swoim rodzaju szyna ze zintegrowanym zabezpieczeniem przed włamaniem. Gdy tylko brama garażowa jest zamknięta, mechanizm ryglujący zaskakuje automatycznie w prowadnicę, co sprawia, że wyważenie bramy jest niemożliwe. Mechaniczne zabezpieczenie przed włamaniem zawsze się sprawdza, również w przypadku braku prądu.

MINIMALNE ZUŻYCIE ENERGII*
Zużycie energii wynosi w trybie czuwania 0,5 W, co znacznie obniża zużycie energii i efektywność kosztową na poziomie ok. 4 zł rocznie. Napęd jest sprawny i gotowy do pracy 24 godziny na dobę – wystarczy naciśnięcie przycisku umieszczonego na pilocie aby uruchomić bramę.

WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ*
Dzięki zintegrowanej funkcji szybkiego otwierania bramy, napęd firmy Berner otwiera Twoją bramę garażową w ciągu kilku sekund i to do 50% szybciej niż inne napędy. Oznacza to dla Ciebie krótszy czas oczekiwania oraz szybszy i bezpieczniejszy wjazd i wyjazd z garażu.

SKUTECZNE WYKRYWANIE PRZESZKÓD
Wbudowany w bramie inteligentny wyłącznik wykrywa przeszkody i automatycznie zatrzymuje bramę. Skutecznie zapobiega to przygnieceniu.

FUNKCJA WENTYLACJI GARAŻU
Możliwość programowania dowolnej wysokości otwarcia bramy jako pozycji wentylacyjnej jest szczególnie praktycznym rozwiązaniem w przypadku garaży, które nie mają innej opcji wentylacji np. okien czy drzwi bocznych. Zapewnia to lepsze warunki klimatyczne pomieszczenia i zapobiega gromadzeniu się wilgoci w garażu.

TECHNOLOGIA RADIOWA BiSure
Dwukierunkowy sposób szyfrowania kodu to najwyższy stopień zabezpieczeń przed możliwością skanowania i odczytywania sygnału radiowego.

W PEŁNI AUTOMATYCZNA REGULACJA SIŁY*
Brama garażowa wyposażona w napęd Berner posiada zdolność samodzielnego uczenia się. W przypadku zmian pracy bramy, np. w wyniku wilgoci lub oporu ruchu, napęd dostosowuje swój sposób działania do zmiennych warunków, pozostając stale w pełni bezpieczny i funkcjonalny.

ŁAGODNY START I ZATRZYMANIE
Standardowa funkcja łagodnego startu i zatrzymania zapewnia cichą i płynną pracę, dodatkowo gwarantując wyjątkowo długą żywotność i prawidłowe działanie.

PRAKTYCZNE I WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE
Wielofunkcyjne akcesoria do bramy są zawsze praktyczne i zaspokajają wszelkiego rodzaju potrzeby w codziennym użyciu. Niezależnie od tego, czy chcesz otworzyć bramę zdalnie pilotem czy lokalnie przyciskiem, oferujemy inteligentne rozwiązania do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

 

OŚWIETLENIE LED

Standardowe oświetlenie LED jest znacznie jaśniejsze, a przy tym zużywa dużo mniej energii. Długość pracy wynosi ok. 100 000 godzin co sprawia, że jest ono wyjątkowo trwałe i ekologiczne.

 

OPCJE DODATKOWE

W Brama Automatycznych Beditom możemy zastosować wiele innowacyjnych rozwiązań:

- sprawdzanie pozycji bramy na pilocie* - system komunikacji radiowej BiSure sygnalizuje w sposób prosty i jednoznaczny za pomocą kontrolki LED na pilocie, czy brama jest zamknięta czy otwarta i w razie potrzeby umożliwia jej zamknięcie za pomocą naciśnięcia przycisku

- sterowanie bramy za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na świecie*

* Funkcja dostępna w przypadku Bramy Automatycznej Beditom z napędem GA 203 i GA 403